Kategorie

Strefa Marki

Giełda Rolna – Produkty dla Twojego gospodarstwa rolnego

Ograniczenia w handlu stacjonarnym, malejąca aktywność społeczna w związku z pandemią, mniejsza mobilność spowodowały wzrost znaczenia sektora e-commerce, nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Zjawisko to, możemy zaobserwować również w branży rolnej oraz spożywczej, a w szczególności w obszarach handlu maszynami i częściami rolniczymi, płodami rolnymi czy środkami ochrony roślin. Jako odpowiedź na powyższe potrzeby proponujemy nowoczesną platformę GieldaRolna.pl, która jest dedykowana branży rolno-spożywczej.

GieldaRolna.pl uwzględnia specyfikę̨ segmentu rolno-spożywczego, a kategorie i usługi dopasowane są do potrzeb, oczekiwań oraz aktualnych trendów w sektorze rolno-spożywczym.

Pełna oferta sektora rolno-spożywczego

Jeśli śledzisz ogłoszenia rolnicze, sprzedajesz lub kupujesz sprzęt, maszyny, środki do produkcji, urządzenia, narzędzia, czy płody rolne to miejsce dla Ciebie. Ogłoszenia rolnicze w serwisie GieldaRolna.pl są podzielone na trzynaście głównych kategorii, takich jak: maszyny, płody rolne, środki do produkcji, urządzenia i narzędzia, nasiona i materiały szkółkarskie czy zwierzęta i pasze. Na Giełdzie Rolnej czekają na Ciebie również: fotowoltaika, usługi i praca, nieruchomości, materiały budowlane, motoryzacja oraz ogród i hobby. Z serwisu aktywnie korzystają: rolnicy, producenci maszyn, dealerzy ciągników, przetwórcy warzyw i owoców, sprzedawcy zwierząt i zbóż. Umożliwiamy dotarcie z Państwa ofertą bezpośrednio do odbiorców z sektora rolno-spożywczego.

W kategorii „Maszyny” znajduje się bogata oferta wszelkich maszyn niezbędnych do prowadzenia gospodarstwa rolnego. Jeszcze przed sezonem prac polowych warto uzupełnić swój park maszynowy lub po prostu zrobić przedwiosenne porządki i szybko zamieścić ofertę sprzedaży niepotrzebnych sprzętów, czy części. W portalu znajdziecie różne oferty ciągników o większych i mniejszych wartościach mocy, w zależności od potrzeb. Nie brakuje nowszych i starszych modeli John Deere, New Holland, Case, Claas, Fendt, Detz-Fahr, Zetor, ale i kultowych Ursusów, czy MTZ Belarus.

Jednak ciągniki to nie wszystko, jest też wiele ogłoszeń maszyn niezbędnych wiosną, jak opryskiwacze, siewniki, rozsiewacze, czy agregaty uprawowo siewne. Jeśli planujesz większe inwestycje, a może chcesz w większym stopniu świadczyć usługi rolnicze, warto zapoznać się z ofertą nowych i używanych kombajnów, pras, prasoowijarek czy przyczep. Zimowy czas sprzyja przemyślanym inwestycjom.

Natomiast, jeśli nie przewidujesz większych wydatków, a jedynie remontujesz przed sezonem swój sprzęt rolniczy, to sprawdź szeroką ofertę części rolniczych na gieldarolna.pl – to w kryzysowych sytuacjach może znacznie przyspieszyć Twoje prace. Pamiętaj, ze Giełda Rolna to ogłoszenia rolnicze, z wielu kategorii w jednym miejscu.

Magazyn środków do produkcji

Wiosna zbliża się wielkimi krokami i luty to ostatni dzwonek, by zaopatrzyć się w nawozy mineralne, np. mocznik czy saletrę, które znajdziesz w „Środkach do produkcji”. To także najwyższy czas dokonania zakupu nasion zbóż jarych, kukurydzy, sadzeniaków ziemniaków lub kwalifikowanego materiału siewnego buraków cukrowych. Możesz porównać ogłoszenia rolnicze z tej kategorii, sprawdzić ceny i dostępność towarów w zależności od regionu Polski. Już teraz, warto zastanowić się nad wczesnowiosennym odchwaszczaniem zbóż, zanim będzie trzeba szybko wyjechać w pole. Dlatego nie zapomnij o przejrzeniu oferty środków ochrony roślin.

Wzrosty cen zbóż, soi czy rzepaku, obserwowane w ostatnich miesiącach powodują, że każdy chce sprzedać jak najlepiej swoje płody. Z kolei odbiorcy, w internetowych ogłoszeniach rolniczych szukają pewnych dostawców tych towarów. Giełda Rolna, to miejsce, gdzie możesz nie tylko zamieścić ofertę, ale skontaktować się z kupującym, bądź sprzedającym dany towar. To co istotne, łatwo wyszukasz też oferty w pobliżu miejsca swojego zamieszkania, co często wpływa też na negocjację ceny.

Kompleksowe oferta dla produkcji zwierzęcej

Jeśli w profil Twojego gospodarstwa wpisuje się również hodowla zwierząt gospodarskich, to na Giełdzie Rolnej znajdziesz pełen pakiet środków niezbędnych w codziennej obsłudze zwierząt. Koszty produkcji z roku na rok rosną, więc chociażby z tego względu warto porównać pod względem ceny produkty, których aktualnie nam potrzeba. W kategorii „Zwierzęta” znajdziesz oferty pasz objętościowych i treściwych, a także specjalistyczne dodatki paszowe dostępne dla różnych gatunków zwierząt.

Natomiast w „Środkach do produkcji” polecamy zapoznanie się z dostępnymi środkami do mycia i dezynfekcji obiektów inwentarskich. Warto pamiętać, że regularne stosowanie tych preparatów, pomaga w utrzymaniu lepszej zdrowotności stada, ale i poprawy warunków utrzymania zwierząt, pośrednio wpływa też na ograniczenie strat w cyklu produkcyjnym.

Nie zapomnij, że możesz szybko zamieścić takie ogłoszenie rolnicze i wystawić ofertę sprzedaży swoich zwierząt, bez względu czy prowadzisz mniejsze, czy większe stado. Na Giełdzie Rolnej z dnia na dzień przybywa ofert warchlaków, tuczników, jałówek, cieląt czy byków, ale i drobiu.

Prowadzisz przetwórstwo? Pokaż swoje produkty

Coraz więcej małych i średnich gospodarstw decyduje się na sprzedawanie wyrobów wytworzonych w gospodarstwie. Te towary powstają zwykle w ramach prowadzonej działalności: Rolniczego Handlu Detalicznego (RHD), czy też Marginalnej Ograniczonej Lokalnej (MOL). Nie przegap okazji, by wypromować swoje towary i gospodarstwo wśród potencjalnych odbiorców, w szczególności, jeśli sprzedajesz konwencjonalne lub ekologiczne: mleko, jaja, sery, wędliny, czy też inne przetwory pochodzenia zwierzęcego lub roślinnego. Pokaż swoją działalność i poszerzaj grono odbiorców.

Jeżeli jesteś zainteresowany skorzystaniem z usług Giełdy Rolnej, w prosty sposób możesz założyć konto oraz dodać bezpłatne ogłoszenia kupna/sprzedaży. Aktualnie możesz dodawać nielimitowaną liczbę ogłoszeń rolniczych za darmo. Dzięki możliwościom konta indywidualnego oraz biznesowego możesz zarządzać swoimi ogłoszeniami, zobaczyć wszystkie transakcje, liczbę punktów zgromadzonych na koncie czy odpowiadać na wiadomości.

Korzystając z wygodnej wyszukiwarki w prosty sposób znajdziesz tutaj najciekawsze ogłoszenia rolnicze oraz spożywcze i szybko nawiążesz kontakt z ogłoszeniodawcą za pomocą bezpiecznych wiadomości w ramach czatu.

Na Giełdzie Rolnej znajdziesz również interesujące artykuły o tematyce rolniczej. W strefie wiedzy redaktorzy portalu farmer.pl oraz sadyogrody.pl publikują teksty poradnikowe, które wspierają naszych użytkowników w obszarach takich jak: zarządzanie i prowadzenie gospodarstwa, hodowla trzody chlewnej, zastosowanie maszyn rolniczych, handel płodami rolnymi, uprawa roli oraz dzierżawa gruntów rolnych.