Giełda ogłoszeń
Kategoria ogłoszenia:   sprzedam » pasze
759797

Ogłoszenie


OGŁOSZENIE ZAKOŃCZONE

POIDŁO dla drobiu Z ZASOBNIKIEM 30 litrów na nóżkach- OCYNKOWANE

Cena: 129,89zł brutto/szt
OGŁOSZENIE ZAKOŃCZONE DNIA:2014-02-28

Treść ogłoszenia

Poidło z zasobnikiem 30 litrów na nóżkach - ocynkowane

Podstawowe parametry:

Pojemność poidła: 30 L
Kolory: srenbrny, miska w kolorze czerwonym
Materiał: stal ocynkowana, nogi metalowe, miska- tworzywo sztuczne
Opakowanie:1sztuka spakowane w kartonie.


Opis Produktu:

Duże poidło o pojemności 30 litrów idealne do zastosowania w kurniku jak i na fermie. Doskonale spełnia swe zadanie gdy trzeba zaopatrzyć w wodę ptaki na dłuższy czas. 
Poidło wykonano z wytłaczanej blachy stalowej, dzięki czemu jest wysoce odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne. Pozostawione w cieniu podczas upału na długo zachowuje chłodną wodę, jest również bardziej wytrzymałe na mróz, w porównaniu do poidła z tworzywa sztucznego. 
Zasada działania poidła jest niezwykle prosta. Wodę nalewa się za pomocą węża przez otwór w górnej części poidła, po uprzednim zabezpieczeniu wylotu u dołu silikonową kulką. Po napełnieniu zbiornika należy dokładnie dokręcić korek. Woda do miseczki spływa na zasadzie różnicy poziomów. 
Miska, do której napływa woda umieszczona jest na odpowiedniej wysokości, nie ma kontaktu z podłożem, dzięki czemu w łatwy sposób można zachować jej czystość.
Poidło stoi na trzech masywnych nogach, które utrzymują jego stabilność
Prostota konstrukcji jak również sposób wykonania sprawiają, że poidło jest proste i wygodne w użyciu oraz łatwe w utrzymaniu czystości.
Poidło 30 litrowe można z powodzeniem stosować dla kur, gęsi oraz drobiu ozdobnego, np. bażanty, pawie.
Ze względu na materiał wykorzystany do budowy poidła- blacha ocynkowana, nie nadaje się ono do dozowania ptakom witamin, antybiotyków, kwasów czy minerałów. Dodawanie do wody tego typu środków może spowodować utlenianie ocynku i korozję poidła.

PROMOCJA DO KOŃCA MIESIĄCA LUB DO WYCZERPANIA ZAPASÓW

Wyświetleń: 85

Inne ogłoszenia w tej kategorii