Sprzedam

Stadnine w super lokalizacji strefie nadgranicznej sprzedam

  • Międzyzdroje, zachodniopomorskie
  • Dodano: 3 tygodnie temu
do uzgodnienia
Ogłoszenie rolnicze: Stadnine w super lokalizacji  strefie nadgranicznej sprzedam

Nieruchomość zabudowana o powierzchni 3,25 ha z parkiem podworskim i trzema stawkami, położona w centralnej części wsi a jednocześnie w otulinie łąk i pastwisk oraz bliskim sąsiedztwie Wolińskiego Parku Narodowego.

Działka zabudowana , porośnięta starodrzewiem i krzewami położona na suchym, nie zalewowym terenie (piaski V, VI kl),  wzdłuż działki biegnie droga asfaltowa do Wolina , blisko działki znajduje się przystanek PKS,  do dworca PKP odległość ok.2 km,  dojazd koleją np. do Międzyzdrojów - 12 minut, Świnoujścia - 30 minut,  najbliższa plaża - Wisełka, około 10 minut dojazd samochodem, 30 minut rowerem,  niedaleko położony Zalew Szczeciński oraz Zalew Kamieński (wycieczki statkami), 

bliskość jezior np. Warnowskie, Domysłów, Wisełka, Rabiąż, Koprowskie, Kołczewo, Żółwino - wszędzie dojazd w granicach 5 - 15 min.,  działka położona w bezpośrednim sąsiedztwie zabudowań gospodarskich,  wzdłuż granicy działki przebiegają linie wodociągowe, energetyczne - w perspektywie linia gazowa, ,

BUDYNKI :

A: stajnia z boksami po 12m2 w pełni upsażona oraz biegania (stajnia wolnowybiegowa), razem o pow.ok 1000m2 wraz ze strychem użytkowym o pow.500m2.

B: Hala magazynowa o pow. ok 1000m2 wraz z boksami drewnianymi dla koni 10- 15m2, ponad połowa hali wysypana jest nawierzchnią pozwalającą na trenowanie koni pod dachem.

C: Mieszkanie nr1 - 58 m2.

D: Mieszkanie nr2 - 30 m2.

E: Domek jednorodzinny - 80 m2 - obecnie zamieszkany przez właściciela(w b.dobrym standardzie). Nieruchomość może spełniać zarówno bieżące założenia, czyli prowadzenie gospodarstwa rolnego wyspecjalizowanego na hodowlę koni jak również w perspektywie, np. chów bydła mięsnego - dziś bardzo dochodowego, bądź prowadzenie działalności związanej z agroturystyką.

ponadto nieruchomosć niezabudowana w postaci łąk i pastwisk III i IV klasy o łącznej powierzchni ok.60 ha, przylegających do posesji.

Tereny z uwagi na bliskie sąsiedztwo Parku bogato obfitują w dziką zwierzynę jak dziki, sarny,jelenie.Oferta terminowa ( możliwość dzierżawy z opcją wykupu )

Dodane przez:

bogdan OFERTA OSOBY FIZYCZNEJ

65-001 Międzyzdroje,
woj. zachodniopomorskie

INNE OFERTY UŻYTKOWNIKA

Wyślij wiadomość

Zgłoś nadużycie / próbę oszustwa