Sprzedam

Kosiarka zbierająca PERUZZO KOALA 1000

  • Świeklaniec, śląskie
  • Dodano: 2 tygodnie temu
11960

Kosiarka ze zbiornikiem pokosu i z niskim wyładunkiem służy nie tylko do koszenia, ale także do zbioru liści, a więc kompleksowej pielęgnacji terenów zielonych typu: boiska sportowe, pola golfowe, parki, ogrody, stadniny koni, skwerki, trawniki osiedlowe itp.

Ze względu na stosunkowo małą masę własną idealnie nadaje się do współpracy z ciągnikami małej mocy od 16 do 26 KM i masie do 800 kg.

Mała masa ciągnika oraz kosiarki pozwala na swobodne poruszanie się po nawierzchniach trawiastych bez ich uszkadzania.

Pokrywa komory zbiornika wykonana jest z laminatu. Wyładunek pokosu w zależności od wersji może być: manualny lub hydrauliczny.

Kosiarka przeznaczona jest do koszenia pielęgnacyjnego dobrze utrzymanych terenów zielonych. Koszenie daje wyjątkowo ładny efekt wizualny.

Zalecane zastosowanie to: boiska piłkarskie treningowe, parki, ogrody, planty, skwery miejskie itp.

Specjalne łopatkowe noże tnące zapewniają wysoką jakość koszenia i dają ładny efekt wizualny, a w połączeniu z nożem prostym pozwala wykonywać zabieg napowietrzania z równoczesnym koszeniem ( noże proste nie są w wyposażeniu standartowym).

Kosiarka tego typu zalecana jest szczególnie do ciągników o małej mocy od 16 kM, jednakże przy małej masie ciągnika zaleca się stosowanie przednich obciążników, gdyż kosiarka z pełnym koszem może ważyć od 600 do 900 kg.

Regulacja wysokości koszenia odbywa się poprzez regulację przednich kół kosiarki i tylnej rolki podporwej. Kosiarka napędzana jest z tylnego wałka napędowego ciągnika ( warunek to prawe obroty i 540 obr/min.). Sama kosiarka pracuje na 3000 obr/min co zapewnia jej bardzo wysoką wydajność koszenia.

Moment obrotowy z przekładni kosiarki na wał roboczy przenoszony jest za pomocą paska klinowego. Połączenie takie pełni również funkcję sprzęgła poślizgowego chroniąc przekładnię w razie napotkania dużego obciążenia lub oporu (np.kamień).

Dane techniczne
Zapotrzebowanie mocy – 11,7kW / 16KM
Szerokość robocza – 106 cm
Ilość noż – 32 szt.
Pojemność zbiornika na pokos – 600 l
Waga – 210 kg
Oboty WOW – 540 obr/min
Wymiary 110/145/110 cm

Cena: 11’960 PLN netto

Dodane przez:

Przedsiębiorstwo Handlowe Agroma Sp. z o.o.

42-622 Świeklaniec,
woj. śląskie

INNE OFERTY UŻYTKOWNIKA

Wyślij wiadomość

Zgłoś nadużycie / próbę oszustwa